Kategorie skinů

Vzácnost (kvalita) skinů

Každý skin má určitou vzácnost, která je vyjádřena jeho barvou v inventáři od šedé přes modrou, tmavě modrou, fialovou, růžovou, červenou až po zlatou.

9
9

Jejich rarita/vzácnost je pak dána počtem skinů, které jsou v oběhu v celé herní komunitě. Nejčastější jsou tedy šedé a světle modré skiny, nejméně časté skiny mají pak zlatou barvu.

Důležité tipy:

1) Z bedny nám nemůže padnout horší kvalita nežli tmavě modrá,

2) Nože padají pouze z beden, ze hry nemohou padnout. Jejich dropová frekvence se pohybuje cca na 0,5 %.

3) Z beden i ze hry padají odlišné typy zbraní, mají i jemně odlišně pojmenovanou svou vzácnost, jejich barvy však zůstávají.

Speciální kategorie skinů

Některé skiny mohou mít přidané vlastnosti jako například:
1) StatTrak - skin je vybaven displejem, který zobrazuje počet zabití touto konkrétní zbraní. Výměnou nebo prodejem se počítadlo vynuluje, avšak lze si toto počítadlo převést za poplatek pomocí Stattrak Swap tool na jiný StatTrak skin. Ve steam inventáři má takový skin oranžové ohraničení.

2) Suvenýr - skin byl získán otevřením bedny, kterou daný majitel získal turnajovým dropem. Skin obsahuje informace o zápasu, který se hrál, když bedna padla a speciální turnajové samolepky. Ve steam inventáři má takový skin žluté ohraničení.

3) Nametag - nametag je item, jež se dá zakoupit a přidat na vybranou zbraň a přidat mu tak "jméno", které si sami vybereme. Při prodeji tomuto skinu/zbrani nametag zůstává a nelze ho již sejmout a znovu použít. Nametag lze ze zbraně sundat pouze tak, že se zničí. Ve steam inventáři má nametag upozornění vykřičníku v červeném kroužku.

4) Nože - nože mají ve steam inventáři zvláštní vzácnost vyznačenou hvězdičkou a fialovým ohraničením, protože se dají získat pouze otevřením bedny (nebo samozřejmě zakoupením na steam trhu). StatTrakovým nožům se barva ohraničení nemění a zůstávají fialové.

Povrchové opotřebení skinů

Povrchové opotřebení skinu nám říká, jakou kvalitu bude skin mít a jak moc ošoupaný nebo odřený bude.
Každý skin pak podle svého opotřebení dostane přidělené zařazení do těchto skupin:

1) Battle Scared = poničený bojem

2) Well-Worn = silně opotřebený

3) Field Tested = opotřebený

4) Minimal Wear = lehce opotřebený

5) Factory New = zbrusu nový

Dejte při nakupování skinů velký pozor! Každý skin se opotřebovává jinak a i skiny v rámci jednoho opotřebení mohou být opotřebeny různě! Více se dočtete v článku, který se věnuje tomu, nač si máte dát pozor při nákupu skinů na Steam marketu ZDE.

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky